Vánoce na Petrině

Vánoční nálada, smích dětí i dospělých, vůně jehličí, zvuk koled…to vše naplnilo ve čtvrtek 14.12. chodby, třídy i jídelnu u nás na Petrině.  Jako každý rok, připravili si i letos žáci společně s učiteli a asistenty vánoční jarmark.

Děti se na prodej pilně chystaly během vyučování, ve školní družině a někteří také doma odpoledne. A proto bylo opravdu z čeho vybírat.  Krásné dekorace, perníčky, ozdobené větvičky, dětský punč… Velmi bohatá byla letos i nabídka občerstvení.   Brzy byly vyprodány chlebíčky, vynikající zákusky, došel i srnčí guláš. K sváteční náladě přispěly koledy, které děti zazpívaly v jídelně, a krásné vystoupení žáků ze 4. A.  Veselo bylo také ve třídách, kde učitelé a rodiče ze Spolku rodičů a přátel Petrina připravili pro všechny návštěvníky výtvarné dílničky. A tak si každý v podvečer odnášel z Petrina nejen spoustu zakoupených výrobků, ale také vlastnoručně vyrobené ozdoby… a hlavně dobrou vánoční náladu.

Přejeme všem krásné Vánoce!!!!

Mgr. Pavla Schneiderová a Mgr. Markéta Voksová