Příloha č. 2

Závěrečná zpráva o využití poskytnutých finančních prostředků

Vyhodnocení rozvojového programu za rok 2018

Číslo rozhodnutí

č. 3724-14/2018-1

Poskytovatel dotace

Česká republika – Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Karmelitská 529/5, 118 12 Praha 1 – Malá Strana, IČ 00022985

Rozvojový program MŠMT „Podpora vzdělávání cizinců ve školách“

Modul

modul A) Bezplatná výuka přizpůsobená potřebám dětí a žáků – cizinců z třetích zemí

Název organizace

Základní škola Bruntál, Školní 2

Adresa organizace, email, web

Statutární orgán

PhDr. Mgr. Milena Zatloukalová

Poskytnutá dotace

23.760,- Kč

Vyhodnocení programu

Žákyně z Běloruska se pravidelně a se zájmem zúčastňovala podpory vzdělávání cizinců ve škole, kterou vedla zkušená pedagožka 1.stupně.

Pracovala zodpovědně, ctižádostivě a zadané úkoly plnila. Využívala  zakoupené pomůcky, i podporu  školního speciálního pedagoga. Rovněž spolupráce s matkou je na velmi dobré úrovni.

Žákyně patří mezi lepší žáky třídy, českému jazyku rozumí a česky se bezproblému domluví. V případě nejasností významu slov se bezprostředně zeptá, reaguje pohotově.

Podpora vzdělávání cizinců ve školách byla efektivní a velmi prospěšná, hodnotíme ji vysoce pozitivně.

Datum:

15.1.2019

Jméno a podpis statutárního orgánu

PhDr. Mgr. Milena Zatloukalová

……………….……………………………………………………