ROZVRH ONLINE VÝUKA - 6. a 7. ročníky na období 14.10. - 23.10.2020:

Období od 12.10. do 23.10.2020:

Z pátku na sobotu (21.-22.2.) jsme pro děti ze 4. oddělení (školního klubu) uspořádali noční spaní ve škole. Děti se moc těšily a taky se i trošku bály, protože věděly, že je čeká noční hra-stezka odvahy.
Všichni jsme si nachystali své pelíšky (karimatky, matrace, spacáky aj.) a zahráli si pár her na zahřátí. Děti pak po trojicích vyrazily na noční stezku školou, kde pro ně bylo připraveno deset stanovišť,

Ke konci měsíce ledna opět začala na ZŠ „Florbalová liga“ určena žáků 1. stupně. Letos se do ní zapojilo sedm základních škol – Jesenická, Okružní, Petrin, Cihelní, Břidličná, Malá Morávka a Rýžoviště. Konkurence je velmi velká, tak uvidíme jak si povedeme dál. Po prvním kole jsme zatím na šestém místě. Naši školu reprezentovali: Šimon Foltín, Štěpán Brzobohatý, Nikolas Lenz, Vojtěch Gybas, Ladislav Jarolím, Marek Holub, Josef Ambrož a Michael Veigl.

Již podruhé navštívil naši školu herec Lukáš Hejlík s představením Listování. Tentokrát to bylo s knihou od Ivy Procházkové Eliáš a babička z vajíčka pro žáky 1. stupně a Dračí polévka od Aleny Ježkové pro žáky 2. stupně.