Z pátku na sobotu (21.-22.2.) jsme pro děti ze 4. oddělení (školního klubu) uspořádali noční spaní ve škole. Děti se moc těšily a taky se i trošku bály, protože věděly, že je čeká noční hra-stezka odvahy.
Všichni jsme si nachystali své pelíšky (karimatky, matrace, spacáky aj.) a zahráli si pár her na zahřátí. Děti pak po trojicích vyrazily na noční stezku školou, kde pro ně bylo připraveno deset stanovišť,

s plněním nejrůznějších úkolů. Chodily po tmě, pouze za malého světla svíček a s baterkou, za doprovodu strašidelných zvuků, které se z přehrávače rozléhaly po celé škole. Některé děti chtěly stezku vzdát, ale až na jedno ji nakonec zvládly všechny a byly moc moc šikovné a statečné. Nejlépe splněnou stezku pak měla trojice: Eliška, Lilča a Bára, které „strčily do kapsy“ i suverénní kluky. Po noční stezce nás čekala ještě spousta her, u kterých jsme se hodně nasmáli, povídání, noční svačinka apod. Usnuli jsme až hodně, hodně pozdě a po ranní snídani (palačinkách) a úklidu jsme se rozešli domů. Všem se nám akce moc líbila a těšíme se na příště!

Bc. Lenka Michnová, vychovatelka
Barbora Hanusová, asist. pedagoga

 

Fotogalerie >>>