Těšíme se do školy

Příjemné dopoledne prožily děti z bruntálských mateřských školek společně s dětmi z 1. stupně naší školy, když na tradičním setkání Těšíme se do školy malovaly obrázky a kreativně dotvářely dřevěné ozdoby. Již dvanáctým rokem se na výtvarném art fóru v jídelně školy setkává asi 350 malých malířů.

Naši žáci mají možnost pozdravit své mladší kamarády, paní učitelky ze školek, předškoláci se zase příjemně naladí na blížící se vstup do školy. Celá akce se koná ve spolupráci se Spolkem rodičů a přátel Petrina. Děkujeme všem kolegyním z MŠ za návštěvu námi organizované akce, kolegům za pomoc při organizaci, našim páťákům za aktivní péči o mladší kamarády i vzorný úklid jídelny a Městu Bruntál za finanční podporu.

Mgr. Pavla Schneiderová