Zahájení přijímacího řízení - přihláška

Zahajuje se podáním přihlášky a příslušných příloh, zasílá se řediteli vybrané SŠ, v 1. kole přijímacího řízení lze podat jen 2 přihlášky. Přihlášku je nutné podat v 1. kole do 1. března. U oborů s talentovou zkouškou se přihlášky podávají do 30. listopadu.

Pokud využijete možnosti podat v 1. kole dvě přihlášky, je nutné ji podat na obě vybrané školy a do obou přihlášek uvést druhou školu, na kterou se v 1. kole hlásíte.

Provoz školní družiny a školního klubu ve šk. roce 2018/2019 je denně do 17:00 hodin.

Budoucí prvňáčci se sešli k hodině tělocviku i se svými rodiči v tělocvičně naší školy 17.4. 2018.
Připravili jsme pro ně zábavný sportovní program, do kterého se nadšeně zapojily všechny děti a po skončení se jim nechtělo ani domů. Obdrželi také průkazky předškoláka a již se všichni těšíme na příští setkání, které se uskuteční 9. května.

Mamince Bohumile se narodila nádherná holčička, která bohužel prožila náročné dětství, než jí byla určena správná lékařská diagnóza. K tomu se přidaly problémy ve škole, a ty v ní zanechaly negativní zážitky na celý život. Cesta hledání však nakonec dobře dopadla a Terezka má nyní skvělé kamarády.

Vážení rodiče,

srdečně Vás všechny zveme na třídní schůzky a následné konzultace za 1. čtvrtletí školního roku 2017/2018, které se uskuteční v úterý 7. listopadu 2017

1. stupeň:
   - třídní schůzky 15:00 - 15:15 hodin