Spolupráce 1. B s Pionýrská

 
Šikulky z 1.B přivítali předškoláčky z MŠ Pionýrská, aby se přišli podívat, co je čeká po prázdninách. Prvňáčci se o své nové kamarády hezky starali a ukázali jim, co všechno se od září naučili.
Číst dál

Leden v 1. A

Měsíc leden nám přinesl spoustu zábavy a také nového poznání. Základem ve třídě 1.A je dobrá nálada, úsměv, učení je díky tomu zábavnější. Pracujeme nejen ve dvojicích, ale i ve skupinkách a jako jeden tým, kdy se vzájemně domlouváme, spolupracujeme, pomáháme si.

Číst dál

Hodina Komenského

Dne 13.2.2024 se 4.A zúčastnila překrásného představení: ,,Hodina Komenského aneb Život J. A. K. trochu jinak'' v loutkovém divadle v Ostravě. 

Číst dál

Lyžařský kurz 2024

Hurá, hurá, opět se na nás usmálo štěstí a mohli jsme po roce vyrazit na oblíbenou pobytovou akci za lyžovačkou. Skvělá parta žáků 1. i 2. stupně a čtyř instruktorů vyrazila do Karlova pod Pradědem na chatu Na Rychtě.

Lyžování na sjezdovkách Pawlin a Express se stal pro naše lyžaře nezapomenutelným zážitkem. V průběhu kurzu jsme byli svědky nejen radosti z lyžování, ale i neuvěřitelného úsilí a pokroku, který naši žáci prokázali.

Číst dál