V lednu 2017 naše škola podala žádost o schválení projektu Erasmus +, vzdělávání pedagogických pracovníků s názvem: Nastavení rovných příležitostí ke vzdělávání všech žáků, získání nových metod a postupů pro práci s dětmi se sociálním znevýhodněním a speciálními vzdělávacími potřebami. Zvyšování jazykových kompetencí managementu školy.
Tato žádost byla schválená a škola je podpořena částkou 12 093 €.

Plenární schůze rodičů                                                                 od 15.30 hodin

• 4. 9. 2018 úterý

Název projektu: „ZŠ Školní – Modernizace odborných učeben fyziky, chemie, přírodopisu, zeměpisu, pracovního vyučování, cizích jazyků, informatiky a digitálních technologií“

Cíle projektu: je zvýšit kvalitu ve výuce žáků tohoto vzdělávacího zařízení v klíčových kompetencích přírodní vědy, práce s digitálními technologiemi, komunikace v cizích jazycích a technické a řemeslné obory za pomoci moderně vedené výuky v modernizovaných odborných učebnách. Zvýšená kvalita ve výuce žáků povede k získání dalších odborných znalostí žáků tohoto vzdělávacího zařízení v souvislosti s výše uvedenými klíčovými kompetencemi a dopomůže jim tak získat i praktické dovednosti, které jim po absolvování základní povinné školní docházky ulehčí postup směrem k vyššímu stupni vzdělání.

27. června 2018 v jídelně školy v 1600 hod. pro veřejnost

Program:

DETEKTIV ŠMRNC, případ kostlivce v jídelně

(divadelní vystoupení dramatického souboru)