Zaměstnanci Základní školy Bruntál, Školní 2 se rozhodli uspořádat dobročinnou sbírku pro Centrum sociálních služeb pro seniory Pohoda, které je jejich dlouhodobým partnerem.
Za vybrané peníze zakoupili 3 kusy bezkontaktních digitálních teploměrů s LCD, které by měly zajistit rychlejší a častější měření teplot seniorů.

Děti s distanční výukou, které se přihlásí ke stravování, mohou odebírat oběd pouze do jídlonosičů a to v době od 11.00 - 11.30hod. nebo od 13.00 - 14.00 (popř. domluva v jídelně).
NESMÍ OPOUŠTĚT VÝUKU!

všj. Duhajská

Děti s prezenční výukou ( přípravná třída, 1.A, 1.B,2.A, 2.B) jsou od 4.1.2021 přihlášeny ke stravování.

Děti s distanční výukou jsou odhlášeny, ale pokud budou chtít mohou si stravu přihlásit a odebírat ji do jídlonosičů v době od 11.00 do 11.30hod.

Učitelé a zaměstnanci jsou přihlášeni ke stravování. Učitelé s distanční výukou mohou chodit pro obědy pouze do jídlonosičů v době od 11.00 do 11.30hod. (nebo domluva v jídelně). Pokud nechcete obědy odebírat ODHLASTE SE.

Cizí strávníci jsou přihlášeni a obědy mohou odebírat pouze do jídlonosičů v době od 11.00 do 11.30hod.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásný Nový rok

Duhajská, všj

Je za námi již polovina ADVENTNÍ PETRINSKÉ VÝZVY, kterou jsme si pro své žáky připravili v předvánočním čase. Do výzvy se zapojují žáci II. stupně, kteří nám své splněné úkoly pravidelně zasílají na fotce nebo na krátkém videu. A aby v tom žáci nebyli sami, zapojují se i někteří pedagogové. Tady je malá ochutnávka fotek a videí z ADVENTNÍ PETRINSKÉ VÝZVY, která samozřejmě pokračuje dále až do 20.12. Všichni jsou srdečně vítáni, přidejte se k nám!

Více na facebooku školy: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3156378271130692&id=434286640006549

Vážení rodiče, zákonní zástupci, kolegyně, kolegové, milí žáci

před několika málo minutami zveřejnil ministr školství zprávu o tom, že na 21. a 22. prosince bude vyhlášeno volno pro všechny žáky základních škol. O tyto dva dny se tedy prodlouží volno, které souvisí s vánočními svátky. Rodiče budou po tyto dva dny moci čerpat ošetřovné.

Děkuji Vám všem za pochopení a přeji klidné, spokojené a hlavně zdravé vánoční svátky

PhDr. Mgr. Milena Zatloukalová, ředitelka školy