Od 26.10.2020 do odvolání nemůžeme vařit CIZÍM STRÁVNÍKŮM

Duhajská

S ohledem na plánované uzavření prvních stupňů základních škol v ČR dne 14. 10. 2020, budou moci rodiče dětí do 10 let žádat o ošetřovné z důvodu uzavření školy. Zákon, který by umožnil zaměstnancům čerpat ošetřovné za dny péče v jednotlivých kalendářních měsících, bude v příštím týdnu projednávat Poslanecká sněmovna.

od 11.00 - do 12.00 hodin

Zdeňka Duhajská, VŠJ

Cizí strávníci mohou odebírat stravu POUZE do jídlonosičů, od čtvrtka 15.10.2020 POUZE v době od 11.00hod. - do 11.30hod.
Pokud tento interval nedodržíte, nebudeme Vám moci oběd později vydat.

Zájemci o stravu se nahlásí na tel. 773 341 305 (stačí SMS: jméno + VS).

Děkuji Duhajská

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

na základě nově přijatých informací z MŠMT Vám sděluji, že pokud budete mít zájem o stravování Vašich dětí ve školní jídelně, je to možné. Upozorňuji však na to, že Vám byla strava automaticky odhlášena a proto je nutné si ji v případě zájmu telefonicky nebo sms zprávou objednat u vedoucí školní jídelny. Žáci mohou přicházet na oběd po ukončení online výuky nebo v pauze mezi jednotlivými hodinami a to vždy v čase od 11.30 do 14.00 hodin. Žáci musí přicházet do budovy v rouškách, dodržovat 1,5 m rozestupy, hygienické předpisy a po zkonzumování jídla ihned opustit jídelnu a budovu školy.

S přáním hezkého dne

PhDr. Mgr. Milena Zatloukalová, ředitelka školy