Ředitelka Základní školy Bruntál, Školní 2 vyhlašuje výběrové řízení na místo Učitel/ka 1. stupně ZŠ s aprobací 1. stupeň s úvazkem 1,00 s místem výkonu práce Školní 2, Bruntál.

Vážení strávníci,

z důvodu razantního zvýšení cen potravin budou od 1. září 2020 navýšeny ceny stravyhttp://www.zspetrin.cz/dokumenty/SJ/ceny_stravneho.pdf

Děkujeme za pochopení.

Zdeňka Duhajská, vedoucí ŠJ

Ředitelka Základní školy Bruntál, Školní 2 vyhlašuje výběrové řízení na dvě pracovní místa Asistent pedagoga s pracovním úvazkem 1,00 s místem výkonu práce Školní 2, Bruntál.

Rada města na svém jednání dne 27. 5. 2020 přijala následující usensení, kterým ruší bod č. I. usnesení č. 1385/11MR/2020, kterým byl ředitelům PO (škol a školských žařízení) udělen pokyn přerušit z důvodu ochrany zdraví od 14. 3. 2020 poskytování sportovišť, učeben a jiných nebytových prostor veřejnosti a současně ukládá ředitelům škol a školských zařízení zohlednit zvýšené finanční náklady na dezinfekci pronajímaných prostor.

Sdělujeme, že nadále platí usnesení rady města ze dne 13.03.2020 o neposkytování sportovišť, učeben a jiných nebytových prostor veřejnosti.