Vážení strávníci,

ve dnech 27. září (ředitelské volno) a 28. září (státní svátek) NEVAŘÍME.

Děkujeme za pochopení,

Zdeňka Duhajská, VŠJ

Vážení rodiče,

dovoluji si Vám oznámit, že vzhledem k nezbytným, provozním úpravám ve školní kuchyni vyhlašuji dne 27. 9. 2021 ředitelské volno, následující den je Státní svátek - Den české státnosti, žáci tedy nastoupí v tomto týdnu do školy ve středu 29. 9. 2021.

Přeji hezké dny

Milena Zatloukalová, ředitelka školy

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

všechny Vás srdečně zdravím krátce před zahájením školního roku 2021/2022 a věřím, že jste si Vy i Vaše-naše děti o prázdninách odpočinuli.

Ráda bych Vás seznámila se závaznými pravidly, které budeme v následujícím období dle nařízení ministerstva školství všichni dodržovat.

Vážení rodiče, přečtěte si prosím pozorně všechna opatření v přiloženém dokumentu a v případě dalších dotazů se obracejte na mě prostřednictvím Školy Online, telefonicky, nebo e-mailem.

Děkuji Vám všem za vzájemnou toleranci a respekt a přeji pevné zdraví a veselé dny

PhDr. Mgr. Milena Zatloukalová, MBA, ředitelka školy

Naše jídelna začíná vařit od 30.8.2021 pokud máte zájem o stravování nahlaste se přes strava cz, nebo zavolejte do jídelny.

Výdej obědů je od 11.00 - 11.30hod.

Od 1.9.2021 zatím vše funguje, jak máte nastaveno na přihláškách.

S přáním krásného dne Duhajská